Registrace klienta

Zaregistrujte se a získejte výhody našeho portálu.

Zapomněli jste heslo?

VYPLŇTE POŽADOVANÉ ÚDAJE A NECHTE SI ZASLAT NOVÉ HESLO?

  • +420 728 698 236
  • Sokolská 1605/66, Praha 2

Co je to správa nemovitosti?

Správa nemovitosti je obor plný specifik a komplexních znalostí. V první řadě je správa nemovitosti povinností každého vlastníka nemovitosti. Tuto správu si musí buď zajistit každý sám, nebo prostřednictvím jiného správce - takového jako jsme...

Správa nemovitosti je obor plný specifik a komplexních znalostí.

V první řadě je správa nemovitosti povinností každého vlastníka nemovitosti. Tuto správu si musí buď zajistit každý sám, nebo prostřednictvím jiného správce - takového jako jsme my. Mnoho bytových družstev, společenství vlastníků, ale i soukromých vlastníků nemovitostí volí levnější variantu, a to samostatnou správu. To však bývá velký problém, jelikož pro správu nemovitosti je třeba mnoho komplexních znalostí od technických znalostí budov a jejich fungování, po vedení učetnictví, komplexní právní znalosti v oblasti bytového práva a práva nemovitosti. Jedná se o velmi  kvalifikovanou činnost a nelze ji provádět bez potřebných znalostí. Mnohdy se tak stává, že provozovatelé nemovitostí nemají většinu právních věcí a požadovaný technický stav budov v souladu se zákonnou úpravou.

Správce nemovitosti není jen opravář a uklízečka. Profesionální správci nemovitosti mají ve svých řadách kvalifikované účetní a právní poradce. Takto vybraný partner Vám dokáže velmi rychle optimalizovat funkci vaší nemovitosti a zamezí zbytečným nepříjemnostem, které vznikají při nekvalifikované správě nemovitosti. Kvalitní právní servis zajistí klientovi okamžité reakce na vzniklé skutečnosti (výpovědi z nájmu, navýšení regulovaných nájmů, vymáhání pohledávek apod..).

scroll up