Registrace klienta

Zaregistrujte se a získejte výhody našeho portálu.

Zapomněli jste heslo?

VYPLŇTE POŽADOVANÉ ÚDAJE A NECHTE SI ZASLAT NOVÉ HESLO?

  • +420 728 698 236
  • Sokolská 1605/66, Praha 2

Zakládání společností

Zakládání společností na klíč 

Založení společnosti ( z.s., s.r.o., a.s.) a zápis této společnosti do obchodního rejstříku patří mezi hlavní úskalí, která čekají na budoucího provozovatele každé obchodní společnosti.

 

Založení společnosti či založení firmy v České republice je považováno za časově i finančně velmi nákladný proces, během kterého čelí nový podnikatel mnoha administrativním, právním i finančním nástrahám.

 

Z tohoto důvodu nabízíme našim klientům službu založení firmy na míru tak, aby mohli odstartovat své podnikání bez zbytečných komplikací a administrativní zátěže. Při procesu založení společnosti vyřídíme za klienta veškeré náležitosti a zajistíme zápis nové firmy do obchodního rejstříku zpravidla do 20 dnů od jeho požadavku. Nové společnosti rovněž vyřídíme potřebná živnostenská oprávnění či koncese a požadované registrace k daním (daň z příjmu, DPH, srážková daň apod.)

 
 

 

Co získáte, když se rozhodnete založit firmu s námi?

  • Rychlou odezvu (setkání do 24 hodin).
  • Bude stačit jediná schůzka.
  • Obdržíte od nás kompletně připravenou firmu k podnikání.
  • Poskytneme všechny ostatní služby (poradenství, právo).

Netlačíme Vás k umístění sídla firmy do námi nabízených.

 

Potřebujete založit s.r.o. a nevíte si rady? Obraťte se na naší společnost, která Vám efektivně a rychle založí obchodní společnost dle vaších požadavků. Naše společnost Vám založí společnost na klíč a též poskytne místo pro Vaše sídlo společnosti.

scroll up